Jsem fotograf

Usmívám se, když se mi do fotografie podaří dostat kus přidané hodnoty a výsledek působí neobyčejně! Často se plazím po zemi, prodírám se křovím, zouvám boty a lezu do vody... Fotografování je tvůrčí činnost, která mi dělá radost a velmi mi záleží na tom, aby i pro Vás bylo focení příjemným zážitkem, na který budete u Vašich snímků rádi vzpomínat. Mám rád přirozenost, na pravý okamžik si raději chvíli počkám, než abych Vám striktně říkal, co právě musíte udělat a jak se máte tvářit. Poslední dobou mě to více táhne k černobílé fotografii, jde přímo k věci a nerozptyluje barvami.

 

 

Svatba

Velmi si vážím důvěry, kterou mi jako fotografovi Vaší svatby svěříte. Ještě pár týdnů před svatbou se sejdeme, klidně na půl dne. Více se poznáme, ujasníme si Vaše představy o průběhu svatebního dne, zodpovíme si otázky a vše pčelivě naplánujeme. Také společně vybereme a navštívíme místa, kde budeme v den svatby fotit.

Zobrazit Svatby

Lidé

Pořízení přirozených fotografií Vašich osobností je zodpovědný úkol. Bude dobré, když si uděláte čas na vzájemné seznámení, nejlépe např. týden před samotným focením. Promluvíme si o Vašich představách a dohodneme všechny podrobnosti. Mám rád fotografování venku v přírodě a vůbec nejlepší fotky vznikají tam, kde se cítíte dobře.

Zobrazit Portréty

Firmy

Nabízím "foto podporu" na míru pro Vaše podnikání. Na všem se domluvíme individuálně, dle Vašich potřeb. Rád fotografiemi podpořiím Váš projekt, produkt nebo službu. S velkou oblibou se věnuji i zakázkové dekoraci interiérů fotografiemi podle Vašich představ.

Zobrazit Produktovou fotografii

Vitezslav-Janda-polibek-novomanzele-kamenna-zed-podzimni-listi-svatba

Napsali o mé práci:

S Víťovou spoluprácí, jsme byli velice spokojeni. Má profesionální a zároveň kamarádský přístup. Oceňujeme jeho nápaditost, pečlivost a přípravu k focení. S jeho fotkami jsme byli velmi spokojeni.

Kristýna & Michal

Těším se na setkání s Vámi

Vítězslav Janda, fotograf

Vitezslav-Janda-fotograf-rodiny-portretni-svatebni-produktovy-s-fotoaparatem-Mamyia